אודות

המבנה הארכיטקטוני של מתחם האירועים הרודיון נבנה בצורה ייחודית, כאשר במרכזו של המתחם היוקרתי חבוי ארמון מפואר ומלכותי הנוסח באורחים תחושה של הוד והדר. העיצוב של מתחם האירועים הרודיון שואב את השראתו מן העיצוב הקלאסי המלכותי ובשילוב עם עיצוב מודרני ומהודר.

הרודיון כולל בתוכו שני אולמות אירועים נפרדים, וכן גן חיצוני, ירוק ונהדר, אשר מאפשרים חגיגה אינטימית או חגיגה רבת משתתפים, וכך ניתן מענה הולם לאופי ולסגנון של האירוע שלכם. אולם הגפן הינו אולם אירועים מרכזי ורחב ידיים, המאופיין בעיצוב יוקרתי, אולם התמר הינו אולם אירועים המתאים לאירועים אינטימיים יותר.

באולם האירועים הרודיון תמצאו צוות מקצועי ומיומן אשר ילווה אתכם במהלך תיכנון האירוע, הפקת האירוע וכמובן ליווי מלא של האירוע מתחילתו ועד סופו. הצוות של הרודיון ידאג להנעים את זמנם של האורחים ולספק את השירות הטוב ביותר, ברמה מקצועית ושירותית.

באולם אירועים הרודיון – אולם לחתונה, אולם לבר מצווה, אולם לברית ועוד… תוכלו למצוא את כל פלאי הטכנולוגיה המתקדמת, בין אם אמצעי תאורה מתקדמים, מערכות הגברה משוכללות וכמובן מסכי וידאו גדולי מימדים.

על האוכל באולם אירועים הרודיון אמונים שפים מקצועיים ומנוסים אשר יפיקו לכם מגוון רחב של מנות מגוונות ומרנינות, בהתאם להעדפותיכם האישיות. צוות אולם אירועים הרודיון מזמין אתכם ליהנות מערב בלתי נשכח במתחם האירועים היוקרתי והמהודר, הרודיון. המתחם המרהיב, הרודיון, בין אם על אולמות האירועים השונים ובין אם בגן הנפלא, יאפשר לכם ליהנות מאירוע מיוחד וחד פעמי, אשר יסב הנאה רבה גם לכם וגם לאורחים שלכם.