אירוע בוטיק במרכז

אירועי בוטיק רבים מופקים ברחבי הארץ במגוון אולמות. אנשים רבים חולמים על אירוע מרגש ויוקרתי, שישאיר זיכרונות קסומים מערב בלתי נשכח. איכותו של אירוע נמדדת קודם לפי האולם בו תבחרו לקיים את האירוע שלכם, כאשר קודם כל חשוב שיהיה אולם במיקום שנוח להגיע אליו, שיש לו חנייה בשפע ושמציע לאורחים שלכם חוויה עשירה בטעמים ובאווירה אלגנטית.

חולמים על אירוע בוטיק במרכז?

בואו להכיר את האולם וגן האירועים של הרודיון, המפיק אירועי בוטיק במרכז, אשר נמצא בעיר ראשון לציון. הרודיון הוא אולם קלאסי, אשר מתמחה בהפקות של אירועים פרטיים ועסקיים באווירה יוקרתית ומלכותית. במתחם של הרודיון שני אולמות, אשר מתאימים לאירוח של בין 100 ל – 700 אורחים וכן, גן לקבלת הפנים של האורחים. בהרודיון אנו ערוכים לחגוג אירועי ערב וכן אירועי צהריים, לרבות שישי צהריים, כאשר לאולם רישיון עסק, תעודת כשרות ויש אליו גישה לנכים.

הרודיון – אירועים שנולדים מתוך ניסיון

לצוות הרודיון יש ניסיון עשיר, אשר נצבר לאורך שנים. הצוות מלווה כל לקוח, החל משלבי התכנון של האירוע, תוך מתן יחס אישי ומענה מקצועי לצרכים ולציפיות שלכם מהאירוע. אנו מאמינים כי אירוע יוקרה לא צריך לעלות ביוקר – חולמים על אירוע בוטיק מרגש ואלגנטי שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו? אתם מוזמנים ליצור קשר, לשמוע על המחירים האטרקטיביים שלנו ולהגיע להתרשם מהאולם וגן האירועים של הרודיון.