אולם אירועים באזור השפלה

מתכננים אירוע באזור השפלה? מחפשים אחר אולמות אירועים מומלצים בשפלה? ישנם אולמות אירועים בשפלה מסוגים שונים ומגוונים. ישנם כאלה שמציעים אירועים מיוחדים עם כל מיני אטרקציות חדשניות וישנם אולמות שמציעים ללקוחותיהם לחגוג באירוע קלאסי ויוקרתי. חולמים על אירוע קלאסי במקום יוקרתי ומפואר? בואו להכיר את הרודיון.

אולם אירועים בשפלה לאירוע מושלם

הרודיון הוא יותר מאולם אירועים באזור השפלה, הוא מתחם אירועים המשלב שני אולמות בגדלים שונים, המתאימים לאירוח אירועים מסוגים שונים. בהרודיון אולם המתאים לאירועים אינטימיים או מצומצמים וכן אולם גדול המתאים לאירועים עם עד 700 אורחים. בין אם תרצו לחגוג באירוע גדול או קטן, בוודאי תרצו לחגוג באירוע איכותי ומושקע. בהרודיון, כל אירוע מתוכנן בקפידה ובסטנדרטיים גבוהים.

שירות לפני הכול

בהרודיון אנו מאמינים במתן שירות ללקוח ולכן, אנו מקפידים על ליווי של כל לקוח, כבר משלב התכנון הראשוני של האירוע. כל אירוע מופק בהתאם למה שהלקוח דורש ומבקש לאירוע שלו, כך שאנו דואגים לא רק להפיק אירועים שנחשבים למיוחדים, אלא מפיקים אירועים שהלקוחות שלנו שותפים מלאים להפקתם.

במתחם האירועים של הרודיון יש גן ירוק במרכזו, אשר בו ניתן לערוך חופות מרגשות וקבלות פנים, לפני הכניסה לאולם האירוע. השילוב בין הגן הירוק לאולם היוקרתי יוצרים אווירה רומנטית ועשירה. רוצים להתרשם מהאווירה בהרודיון בעצמכם? צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות ולחגוג בשמחתכם.