המלצה על סטודיו שמלות כלה בכפר סבא

איזור התעשייה של כפר סבא מציע כמה וכמה חנויות של שמלות כלה. סטודיו קלייר הוא אחד מהמקומות המפורסמים בכפ"ס לשמלות כלה. הסטודיו פועל לצד מעצבים נוספים של שמלות כלה בכפ"ס כגון שני גולסה, חנה פרנקו, רעומה, יעל אסרף, ניצה עדני, סטודיו תמרה, יפה בר עיצובים, גרדרובה – סטודיו שמלות כלה של נירה שלום וסטודיו איווטה.

כמה עולה שמלת כלה בכפר סבא?

שוק שמלות כלה בישראל הפך לשוק שיצא לחלוטין משליטה ומפרופורציה. אמנם שמלות כלה הן אחד הדברים החשובים ביותר שמאפיינים את היום הגדול של הכלות, והן עשויות מבדים מיוחדים ומשלבות כל מיני אלמנטים שעולים הרבה כסף, אבל זה ממש לא אומר שצריך להתפרע. מעצבות רבות מגזימות עם מחירי השמלות, ולכן חשוב להשוות היטב להבין כל האפשרויות הקיימות לפני שסוגרים עם מעצבת מסויימת.

אז כמובן שמחירים של שמלות כלה משתנים מסטודיו לסטודיו וכמובן בהתאם לדגם שתבחרו, אולם בגדול מדובר על טווח מחירים שמתחיל מסכום של 3,900 ש"ח ועולה צפונה משמעותית. כל מי שמגיעה למעצבים שמלות כלה בכפר סבא כבר אחרי חיפוש ראשוני, יודעת שמחירים של עד 8,000-10,000 ש"ח הם מחירים סבירים לשמלות כלה בשנת 2020, ואלו בהחלט סכומים שתוכלו למצוא בעיר. אבל האם יש הצדקה?


מחירי שמלות הכלה בכפ"ס מוצדקים?

אחד הענפים הכי חזקים, איתנים ונצחיים שקיימים בעולם הוא ענף החתונות.

הכלות והחתנים נרגשים ומצפים לקראת היום הגדול שלהם, והם משקיעים את מיטב המאמצים על מנת להגיע אליו מוכנים, מהודרים ומאושרים. כדי שהחלום הזה יוכל להתגשם, אחת הבחירות החשובות שהם צריכים לעשות היא בחירת הספקים שיתנו להם שירות לפני החתונה וכמובן ביום החתונה עצמו.

כל כלה יודעת שבזמנים לחוצים כאלה כמו זמני ארגון החתונה – החיוך, האדיבות והזמינות לתפור את שמחלת הכלה שלך למידותייך הם דברים הכרחיים כדי להגיע לערב המאושר בחייך במצב האופטימלי ביותר.

והן עשויות מבדים מיוחדים ומשלבות אלמנטים רבים ועיצוביים שעולים כסף,

שוק שמלות הכלה בישראל הפך לשוק שיצא לחלוטין משליטה ומפרופורציה. אמנם שמלות כלה הן אחד הדברים החשובים ביותר שמאפיינים את היום הגדול של הכלות, אבל אז כמובן שמחירים של שמלות כלה משתנים מסטודיו לסטודיו וכמובן בהתאם לדגם שתבחרו, אולם בקלייר שמלות קלה מדובר ב"פיקס פרייס" של 3,900 ש"ח בלבד, והשמלה אף נשארת אצלך בסוף הערב!

צרו קשר עכשיו עם קלייר – סטודיו שמלות כלות המומלץ בכפ"ס ולא תתחרטו

צור קשר

פוסטים אחרונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.