חברת DJI – הרחפנים המובילים לצילום אירועים

חברת DJI מייצרת זה שנים מספר היצע רחב ומגוון במיוחד של רחפנים בגדלים, סוגים, דגמים ושימושים שונים. טווח המחירים, אם אתם שואלים, משתנה בהתאם לסוג, לדגם ולמשקל הרחפן (שימו לב שיש משקלים המחייבים רישיון לרחפן). רחפני החברה נחשבים איכותיים ופופולאריים בקרב חובבי הז'אנר וחובבי גאג'טים, אבל גם בקרב מי שעושה שימוש ברחפן לצרכים מסחריים ומקצועיים כגון צילום אירועים, אדריכלות וחקלאות.

מי שולט בשוק הרחפנים?

רוב שוק הרחפנים נשלט על ידי חברת DJI, שהיא למעשה חברת רחפנים סינית. החברה מחזיקה בנתח גדול במיוחד של השוק הגלובלי כיום, אשר עומד על לפחות שבעים אחוזים מכלל התעשייה, ואף פועלת ביותר מ-100 מדינות שונות.

החברה מתמחה בייצור איכותי של רחפנים מכל הסוגים, שיכולים להפוך כל אחד לבעלים של כלי טיס לא מאוייש ומקצועי. כמו כן, על פי נתוני החברה, הרחפנים של DJI אהובים במיוחד על הקהל הישראלי, ובצדק. רוב הקהל הישראלי שמשתמש ברחפנים משתמש בהם לצרכי צילום אירועים, אך גם בשוק הביטחון המפותח מאוד בישראל מחבבים במיוחד את רחפני החברה.

לסיכום

ללא ספק, ניתן לומר כי כאשר חוקרים קצת על חברת DJI, ניתן לגלות די בקלות כי מדובר על חברת הרחפנים המובילה כיום בעולם. הרחפנים שלה נפוצים בישראל מאוד, ואחד היבואנים הגדולים בארץ של רחפני DJI, היא חברת LOOL TV מגבעת השלושה. אם יש לכם שאלות על איזה דגם מומלץ עבורכם, אם אתם לא בטוחים מה המחירים של כל אחד מהרחפנים וכיצד הוא יכול לעזור לכם, אנו ממליצים לכם להתקשר אליהם לטלפון 03-6565500 והצוות המקצועי שלהם ישמח לעזור לכם ולתת לכם מענה לכל השאלות.

 

צור קשר

פוסטים אחרונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.