מקום למסיבת בר מצווה

בר המצווה הוא אחד האירועים המשמחים והמרגשים בחייו של כל נער מתבגר. בימים קדומים היו נערכים כל מיני טקסי ומבחני בגרות לנערים מתבגרים שעמידה בהם הכתירה את מעברם מגיל הילדות להיותם גברים. כך גם טקס הבר מצווה מסמל את מעבר הילד הגבר צעיר, החייב בדין ל הדת היהודית. זוהי מסורת ארוכת שנים וכיאה לימינו, טקס זה מלווה במסיבה עם המשפחה והחברים של הנער הצעיר.

מקום למסיבת בר מצווה

אם אתם מחפשים אולמות אירועים לבר מצווה קטנה או גדולה, חשוב להגדיר קודם מהו גודל ואופי האירוע. האם האירוע יהיה אירוע קלאסי עם המשפחה המורחבת, האם האירוע ייחגג במסיבה תוססת של החברים הצעירים של הנער או באירוע שמשלב את המשפחה עם החברים. גודל האירוע יסייע לכם לסנן מספר אולמות שכן ישנן אולמות אירועים לבר מצווה גדולה וישנם כאלה לבר מצווה קטנה יותר.

הרודיון – מקום לבר מצווה קטנה או גדולה

הרודיון הוא מתחם אירועים שמתאים למסיבות קטנות או גדולות שבין 100 ל – 700 משתתפים. בהרודיון תוכלו להפיק, בשיתוף הצוות המיומן, אירוע מרגש וקלאסי עבור האירוע הגדול של בנכם, באחד משני האולמות, לפי גודל האירוע. בגן הנמצא המתחם האירועים שלנו, תוכלו לקיים את קבלת הפנים של האורחים.

מתחם האירועים של הרודיון נמצא בראשון לציון, בקרבת יציאות לכבישים המהירים לכיוון צפון, דרום ומזרח, כך שקל להגיע אליו מכל מקום. יש חנייה בשפע וגישה לנכים, רישיון עסק וכן תעודת כשרות.

מקצוענות ואדיבות ללא פשרות

צוות האולם בעל תודעת שירות גבוהה וכל לקוח מקבל מענה מקצועי לרצון ולצרכים שלו מהאירוע. הצוות ידאג להתאים את עיצוב האווירה באולם לאופי האירוע שלכם, תוך מתן יחס אישי לכל אורך תכנון האירוע, במהלכו ועד לסיומו. כך שאתם יכולים להיות רגועים שיש מי שדואג להצלחת האירוע מאחורי הקלעים.

בהרודיון אנו מתמחים בהפקת אירועים קלאסיים לצד מסיבה תוססת ברחבת ריקודים מרווחת, בליווי מערכות סאונד ותאורה מתקדמות, עם ארוחת ערב עשירה ומפנקת באווירה מלכותית ואלגנטית. אנו מנוסים בהפקת אירועים מגוונים, בין אם פרטיים או עסקיים. רוצים לקבל פרטים נוספים על הפקת בר מצווה מיוחדת? צרו קשר וצוות הרודיון ישמח לעמוד לשירותכם.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.