אולם חתונות חדש

בכל שנה נפתחים עוד ועוד אולמות אירועים ברחבי הארץ, אשר מתחרים על לב הציבור ועל הבחירה היכן לחגוג אירועים פרטיים, משפחתיים, עסקיים או חברתיים. אולמות רבים מציעים אטרקציות חדשניות, בניסיון להיות מקוריים, אך סגנון זה לא מתאים לכל אחד, בעוד שאירוע במתחם אירועים חדש ואלגנטי, הוא התשובה המועדפת לאירועים קלאסיים ומפוארים.

אולם חתונות חדש בראשון לציון

במערב ראשון לציון, במיקום נוח וקרוב לכבישים המרכזיים של אזור השפלה והמרכז, ישנו אולם חדש ומפואר שבו מפיקים חתונות באווירה מלכותית ורומנטית. מתחם האירועים נמצא בלב גן ירוק ופסטורלי ובו שני אולמות המתאימים לאירוח של בין 100 איש ועד ל – 700 איש.

אולמות אירועים חדשים במרכז לא קשה למצוא, אבל מה שהרודיון מציע לכם לא תמצאו בכל אולם: איכות ללא פשרות בכל חתונה ובכל אירוע, לא משנה מה מספר החוגגים, עיצוב מפואר וקלאסי לצד הגן הירוק שסובב את המתחם, צוות מקצועי מיומן שילווה אתכם כבר מהפגישה הראשונה ושותפות מלאה בהליך ההפקה ואירוע שהוא, בשורה התחתונה, תוצר של ניסיון ומקצוענות של הצוות וציפיות ודרישות של הלקוח.

רוצים גם לחגוג בחתונה מיוחדת שתופק בהתאם לציפיות שלכם ותעלה על דמיונכם? בואו להכיר את הרודיון אירועים. צרו קשר עוד היום ונשמח להזמינכם להתרשם ממתחם האירועים המיוחד שלנו. במקום חנייה בשפע ובחינם, גישה לנכים ויש תעודת כשרות.

49 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.